Lekarze Tychy

mgr Kamila Czarnik

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach
Tychy

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Małgorzta Żak

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Super lekarz, wcześniej bałam się dentystów, ortodontów itp a dzięki pani Pniok udało mi się nie mieć obaw na fotelu. Super :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jolanta Szkliniasz

Geriatra

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Choć specjalizuje się w geriatrii, jest również świetnym psychologiem. Leczy moją mamę a przy okazji i mnie wyciągnęła z dołka psychicznego. Jestem jej niezmiernie wdzięczna. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej. Polecam ją wszystkim w 100 %.

lekarz Jan Szczotka

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogdan Zieliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady. Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Alicja

Piotr Szymański

Chirurg ogólny, Psychiatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach Megrez sp. z o.o.
43-100 Tychy

Uwielbiam :) naprawdę godny polecenia, miły fachowiec :) pozdrawiam Pana Doktora i Wszystkich Jego pacjentów :)
Opinia dodana przez: M

lekarz Tomasz Kowalski

Internista, Kardiolog

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Jestem pacjentem Pana doktora prawie 10 lat. Mam pełne zaufanie i każda wizyta kontrolna co pół roku powoduje, że mimo przeżytego zawału, czuję się bardzo dobrze, za co chcę tą drogą dodatkowo podziękować. Andrzej Kurpierz
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Lilianna Jastrzembska

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Magdalena Ignacy

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pani Doktor. Wszystkie objawy choroby oraz jej przebieg zostały wytłumaczone, zaproponowana terapia szybko postawiła mnie na nogi. Zdecydowanie lolecam!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jarosław Pędras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie" Grabińscy Spółka jawna
ulica Rolna 44-48
43-100 Tychy

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

lekarz Dorota Kowalczyk-Jabłońska

Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Paliga
Wejchertów 6
43-100 Tychy

Wspaniała osoba. Zawsze lubialam przychodzić do Pani Doroty wysłuchała mnie wspierała doradzala bardzo po moich przeżyciach Najlepsza na świecie!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Maria Tomala

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

lekarz Marcin Kopociński

Neurolog

Lux Med Sp. z o. o.
ulica Damrota 47a
43-100 Tychy

Leczę się u Pana Doktora w Łaziskach w Poradni Neurologicznej z powodu bólu kręgosłupa. Przeprowadził u mnie pełną diagnostykę, wyjaśnił problem, poświęcił mi dużo czasu, obecnie jestem w trakcie leczenia i rehabilitacji. Bardzo miły, skrupulatny, pełen empatii lekarz, wspaniała atmosfera podczas wizyty! Polecam serdecznie i dziękuję.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Gibińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna K. i P. Viscardi
Armii Krajowej 101 A
43-100 Tychy

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Kotyla

Alergolog

Paprocańska 143
Tychy

Bardzo dobry lekarz .Wrażliwy.Umie słuchać pacjenta.Po prostu KTOŚ niesamowity jak na te czasy ,gdy większość lekarzy ceni sobie tylko kasę,a pacjent to jest dla nich tylko droga do pieniądza.
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Dermatolog
                                       lek. med. Anna Matuszewska

lek. med. Anna Matuszewska

Dermatolog

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Dziękuję p. Annie Matuszewskiej za szybkie zdiagnozowanie mojej choroby. uprzejmość i jasne tłumaczenie choroby. Zgłosiłam się do szpitala i mam wyznaczony termin na zabieg. Podziwiam pani umiejętności . Zofia P.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Jacek Majchrzak

N.Z.O.Z."MEDICO"
Narcyzow24
43-100 Tychy

Jest kompetentnym specjalista..Ufam mu bezgranicznie..Polecam kazdym rodzicom....
Opinia dodana przez: Beata55

lekarz Grażyna Szczepanek

Asper
Plac Świętej Anny
43-100 Tychy

Jestem stałą pacjentką tej lekarki. Jest bardzo kompetentna a jej kultura osobista jest taka ,że człowiek bez dodatkowego stresu idzie do niej ze swoimi problemami.Każdemu polecam mieć takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Helenka O

lekarz Marcin Zagórski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Zagórski
ul. wizyty domowe
43-100 Tychy

Najlepszy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Pan doktor bardzo dobrze potrafi słuchać,odpowiada na pytania w sposób prosty i zrozumiały. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Lucyna Myalska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "helpmed" ZPChr. im. dr. med. Tadeusza Boczonia
ulica Towarowa 1
43-100 Tychy

Pani Doktor jest dla mnie wzorcem lekarza. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, kieruje do specjalistów i jest bardzo sympatyczna :) Poza tym ma aż trzy specjalizacje, zna się na rzeczy.